Mennesker
Alle oss

I Mvh finner du en gjeng vennlige og flinke folk med bakgrunn i reklame, teknologi og design.

Vi er engasjerte og løsningsorienterte. De fleste av oss behersker mer enn én disiplin, noe som gjør at vi både kommer med gode råd og kan utføre de. Takket være menneskene og kulturen i Mvh, dukker det stadig opp nye kunder som ser verdien vi kan tilføre, og noen av våre samarbeid har vart i mer enn 10 år.

Har du lyst til å jobbe med oss, eller vil du vite mer om hva Mvh kan hjelpe deg og din merkevare med, ta kontakt med Jon Fredø på jon@mvh.no

Ahmad Karim
Utvikler
ahmad@mvh.no
Bård Solvang
Utvikler og rådgiver
bard@mvh.no
Eirik Sjo Engen
Rådgiver
eirik@mvh.no
Erik Øyan
Designer
erik@mvh.no
Håkon Sageng Carlin
Designer
hakon@mvh.no
Ingebrigt Steen-Jensen
Tekstforfatter
ingebrigt@mvh.no
Ingelin Fosli Pedersen
Prosjektleder
ingelin@mvh.no
Jon Fredø
Daglig leder og rådgiver
jon@mvh.no
Jonas Fredin
Utvikler og rådgiver
jonas@mvh.no
Jørn-Tore Sande
Designer
jt@mvh.no
Katrine Bervell
Art director og designer
katrine@mvh.no
Linn Agustoni
Prosjektleder
linna@mvh.no
Linn Thuresson
Designer
linn@mvh.no
Martine Andersen
Community manager
martine@mvh.no
Merete Valseth
Prosjektleder
merete@mvh.no
Odd Einar Hennøy
Tekstforfatter
oe@mvh.no
Peter Midtvedt
Motion designer
peter@mvh.no
Sindre Trolsås
Art director og designer
sindre@mvh.no