Mennesker
Alle oss

Mennesker i Mvh har mye til felles med andre mennesker. Som at vi i gjennomsnitt har 1,8 m² hud, 32 tenner, 600 muskler, 206 knokler, 100 ledd, 90 000 km blodårer, 13 milliarder nerveceller og 6 liter blod.

Men vi har også noen litt mer unike kjennetegn. Vi tør for eksempel å påstå at vi er over gjennomsnittet hyggelige, engasjerte og løsningsorienterte. I tillegg har hver enkelt av oss individuell spisskompetanse som samlet sett gjør oss i stand til å levere høy kvalitet nesten uansett oppdrag.

Bård Solvang
Utvikler og rådgiver
bard@mvh.no
Cecilie Y. Kvam
Art director og designer
cecilie@mvh.no
Eirik Sjo Engen
Rådgiver
eirik@mvh.no
Håkon Sageng Carlin
Designer
hakon@mvh.no
Ingebrigt Steen-Jensen
Tekstforfatter
ingebrigt@mvh.no
Jappen Johansen
Konsulent
jappen@mvh.no
Jenny Henriksen Leite
Prosjektleder
jenny@mvh.no
Jon Fredø
Daglig leder og rådgiver
jon@mvh.no
Jonas Fredin
Utvikler og rådgiver
jonas@mvh.no
Jørn-Tore Sande
Designer
jt@mvh.no
Katrine Bervell
Art director og designer
katrine@mvh.no
Linn Agustoni
Prosjektleder
linna@mvh.no
Linn Thuresson
Designer
linn@mvh.no
Maria Stensøe
Designer
maria@mvh.no
Martine Andersen
Community manager
martine@mvh.no
Merete Valseth
Prosjektleder
merete@mvh.no
Odd Einar Hennøy
Tekstforfatter
oe@mvh.no
Peter Midtvedt
Motion designer
peter@mvh.no
Sindre Trolsås
Art director og designer
sindre@mvh.no